„Vėtra“ ir „Ekranas“ nutolo nuo „Sūduvos“

Sekmadienį sužaistame 23-ajame „A lygos“ ture užtikrintas pergales trijose iš ketverių rungtynių iškovojo favoritai, o Marijampolės „Sūduva“ dar kartą nesugebėjo įveikti varžovų ir baigia prarasti viltis pakovoti dėl aukso.
Vilniaus „Vėtros“ ir Londono „Fulham“ dvikovos akimirkos.
Vienvalde „A lygos“ lydere išlieka „Vėtra“. / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.

Marijampoliečiai atkakliausiose dienos rungtynėse susitiko su penktoje vietoje žengiančiu Tauragės „Tauru“ ir jau trečią susitikimą iš eilės baigė lygiosiomis. Šį kartą komandos įvarčių nepelnė – užfiksuotos blankios lygiosios 0:0.

Penkiais taškais „Sūduvą“ jau lenkia Panevėžio „Ekranas“, kuris namuose neturėjo didesnių problemų su Kauno „LKKA ir Teledema“. Du rezultatyviausio A lygos snaiperio Valdo Trakio ankstyvi įvarčiai ir vienas Deimanto Bičkos taiklus smūgis po pertraukos leido panevėžiečiams nugalėti užtikrintai 3:0.

Trijų taškų persvarą prieš „Ekraną“ išsaugojo lyderė Vilniaus „Vėtra“. Sostinės klubas savo aikštėje nugalėjo Gargždų „Bangą“ po gynėjų Bertrando Ngapounou ir Tado Kijansko įvarčių, nors varžovai atkakliai priešinosi ir pirmajame kėlinyje netgi nenusileido „Vėtrai“ pagal sukurtas progas.

Ketvirtoje vietoje įsitvirtino „Šiaulių“ ekipa, kuri svečiuose apskrities derbyje privertė pasiduoti Pakruojo „Kruoją“. Pirmajame kėlinyje komandos sužaidė lygiosiomis 1:1, tačiau „Kruoja“ neteko vieno pašalinto žaidėjo ir po pertraukos atsilaikyti nesugebėjo – „Šiauliai“ laimėjo 3:1 ir padidino taškų persvarą prieš „Taurą“ iki penkių.

Kitas „A lygos“ turas vyks kitą sekmadienį, o savaitės viduryje stipriausios penkios čempionato ekipos grumsis Baltijos lygoje.

23-ojo „A lygos“ turo rezultatai

Pakruojo „Kruoja“
1
3
„Šiauliai“

Virginijus Šimkus (40 min.)
audona kortelė: Virginijus Šimkus (41 min.)

Tadas Špukas (24 min.)
Vaidas Šilėnas (59 min.)
Mantas Kuklys  (78 min. iš 11 m baudinio)

5-6.Mantas Kuklys„Šiauliai“8

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius