Vilniaus „Žalgirio“ pergalė – ispano dublis ir raudona kortelė

Lietuvos futbolo A lygos rungtynėse LFF stadione pergalę šventė Vilniaus „Žalgiris“, 3:1 nugalėjęs Kauno „Žalgirį“.
A lygos futbolo rungtynės: Vilniaus „Žalgiris“ - „Kauno Žalgiris“
A lygos futbolo rungtynės: Vilniaus „Žalgiris“ - „Kauno Žalgiris“ / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Jau antrąją rungtynių minutę Vilniaus „Žalgiris“ išsiveržė į priekį, kai Pau Moreris pasinaudojo varžovų klaida ir gražiu smūgiu iš 20 metrų pelnė pirmą įvartį.

39 minutę rezultatą išlygino Kauno „Žalgiris“. Po Jurijaus Bušmano perdavimo galva tiksliai smūgiavo Joao Figueiredo.

Dar po keturių minučių po puikaus Tomislavo Kišo perdavimo antrą įvartį pelnė Pau Moreris.

70 minutę po keitimo pasirodęs, po traumos atsigavęs Liviu Antalis atliko rezultatyvų perdavimą T.Kišui, kuris padėjo tašką šiose rungtynėse.

Rungtynių pabaigoje iš aikštės buvo išvarytas Kauno "Žalgirio" gynėjas Rudinilsonas Silva, kuris gavo antrą geltoną kortelę.

Vilniaus „Žalgiris“ su 16 taškų pakilo į pirmą A lygos vietą.

Kauno „Žalgiris“ turi 12 taškų ir rikiuojasi ketvirtas.