Vilniaus „Žalgiris“ su Čempionų lygos dalyviu kovėsi kaip su sau lygiu

Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris“ ekipa penktadienį dvikovoje su Čekijos Pilzeno „Viktoria“ klubu išleido pergalę iš savo rankų ir sužaidė lygiosiomis 3:3 (3:2).
„Žalgirio“ ir „Viktorija“ susitikimas
„Žalgirio“ ir „Viktorija“ susitikimas / A.Kero/zalgiris-vilnius.lt nuotr.

Trečiose kontrolinėse rungtynėse Kipre vilniečiams nepavyko palaužti šiame sezone Čempionų lygos grupių etape rungtyniavusios bei savo pasirodymą Europos lygoje tęsiančios Pilzeno „Viktoria“ ekipos.

Susitikimą labai sėkmingai pradėję Lietuvos čempionai savo pasirodymu iškart apstulbino labiau tituluotus savo varžovus.

Žalgiriečiai 6-ąją ir 7-ąją minutėmis užliejo įvarčiais „Viktoria“ klubo vartus. Pirmasis pasižymėjo Eivinas Zagurskas, o netrukus savo meistriškumą pademonstravo patyręs puolėjas Andrius Velička.

Atsitokėję čekai taip pat parodė savo klasę. 13-ąją ir 16-ąją minutę rezultatyvias atakas surengę „Žalgirio“ varžovai tiksliais smūgiais galva atstatė pusiausvyrą. Tačiau tik akimirkai.

17-ąją minutę prie Pilzeno vienuolikės vartų vėl siautėjo žaliai balti. Atakos smaigalyje atsidūręs Serge'as Nyuiadzis sugrąžino persvarą vilniečiams.

Nepakitęs rezultatas ir rungtynių intriga išliko iki pat paskutinių mačo minučių. Ilgą laiką didelių pastangų dėka nuo priešininkų pavojingų išpuolių gynęsi bei savomis kontratakomis grasinę lietuviai galiausiai palūžo 90-ąją minutę.

Apmaudų įvartį prieš pat teisėjo finalinį švilpuką praleidusiai „Žalgirio“ komandai teko tenkintis lygiosiomis.

Dvi iš trijų rungtynių treniruočių stovykloje Kipre laimėję Lietuvos čempionai artimiausiu metu jėgas išbandys su Jerevano „Mika“ klubu. Kontrolinių rungtynių tvarkaraštyje mačas numatytas pirmadienį.

VMFD „Žalgiris“ – Pilzeno „Viktoria“ 3:3

Įvarčiai: Eivinas Zagurskas (6 min.), Andrius Velička (7 min.), Serge'as Nyuiadzis (17 min.).

VMFD „Žalgiris“: Armantas Vitkauskas (46' Aivaras Bražinskas), Andro Švrljuga, Georgas Freidgeimas, Algis Jankauskas, Ramūnas Radavičius (46' Aldas Korsakas), Artūras Žulpa (46' Paulius Janušauskas), Serge'as Nyuiadzis (81' Karolis Strolys), Linas Pilibaitis (65' Andrezinho), Eivinas Zagurskas (85' Edvinas Baniulis), Artakas Jedigaryanas (65' Rytis Leliūga), Andrius Velička (46' Kristis Andreou).