Vilniaus „Žalgiris“ treniruočių stovyklą Kipre užbaigė pergale

Treniruočių stovykloje Kipre šeštadienį Lietuvos futbolo čempionas Vilniaus „Žalgirio“ klubas kontrolinėse rungtynėse 1:0 (1:0) nugalėjo Jerevano „Mika“ ekipą iš Armėnijos. Sekmadienį vilniečiai iš Kipro grįžta į Lietuvą.
Vilniaus „Žalgirio“ klubas Kipre žaidė su „Daegu“ ekupa
Vilniaus „Žalgirio“ klubo futbolininkai / zalgiris-vilnius.lt

Aktyviai pradėję rungtynes, žalgiriečiai jau antrą minutę įmušė kamuolį į vartų tinklą. Jakubas Wilkas po baudos smūgio pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, o ten atsidūręs Semiras Kerla koja iš arti nukreipė kamuolį į vartus.

Lietuvos čempionai visiškai kontroliavo rungtynių eigą, o Armėnijos ekipa tik retais atvejais sukeldavo menką pavojų vartus pirmame kėlinyje gynusiam Armantui Vitkauskui.

Dar viena ypač reali proga pasižymėti buvo 30-ą minutę, kai J.Wilkas pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, kur buvo susispietę keli komandos draugai. Po sąmyšio ir pakartoto smūgio, S.Kerla pataikė į vartų konstrukciją.

Pirmajame kėlinyje puikiai atrodė Kipre dar nerungtyniavęs Serge'as Nyuiadzi. Paskui varžovus nespėję futbolininkai iš Armėnijos pražangomis stabdė Lietuvos čempionus – 39-ą minutę geltona kortele nubaustas ypač grubiai prieš Liną Pilibaitį prasižengęs varžovas.

Kadangi per pirmąją rungtynių pusę A.Vitkaustas darbo beveik neturėjo, antrajame kėlinyje į aikštę buvo išleistas Kipre jau vartus saugojęs Lukas Lidakevičius. Žalgiriečiai ir toliau kontroliavo situaciją ir kūrė atakas, o realiausią progą turėjo 73-ią minutę, kai S.Kerla smūgiavo visai virš skersinio.

Savo progų antrajame kėlinyje taip pat neišnaudojo Elivelto, Georgas Freidgeimas, Andro Švrljuga bei Mantas Kuklys.

Antrojoje rungtynių pusėje apšilti aikštėje progą gavo atitinkamai S.Nyuiadzį, L.Pilibaitį, Egidijų Vaitkūną, Kristį Andreou ir J.Wilką pakeitę Vytautas Lukša (57 min.), Elivelto (62 min.), Artakas Jedigarijanas (62 min.), Mantas Kuklys (74 min.) ir Justas Lasickas (77 min.).