VMFD „Žalgiris“ nepateko į turnyro Kroatijoje finalą

Po pralaimėjimo „Istria Winter Cup“ turnyre „NK Istra Pula 1961” komandai žalgiriečių treneris Damiras Petravičius nebuvo nusivylęs žaidimu.
Rungtynių akimirka / S.Čirbos nuotr.

Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris“ komanda šeštadienį 0:1 (0:0) pralaimėjo kovą dėl teisės žaisti „Istria Winter Cup“ turnyro finale  Kroatijos „NK Istra Pula 1961“ ekipai.

Kroatijos aukščiausioje lygoje kovojantys žalgiriečių šeštadienio varžovai lygioje kovoje pergalę išplėšė rungtynių pabaigoje. 87 minutę klaida gynyboje pasinaudojo vienas iš „NK Istra Pula 1961“ komandos lyderių Tomislavas Havojičius. Likus žaisti minutę vilniečiai galėjo išlyginti rezultatą, bet Tomislavo Peko smūgį galva „NK Istra Pula 1961“ vartininkas sugebėjo atremti.

„Nors pralaimėjome, bet žaidimu esu patenkintas. Žaidėme geriau nei pirmose rungtynėse. Turėjome progų, bet pasinaudoti jomis nepavyko, – po rungtynių apgailestavo VMFD „Žalgiris“ komandos vyriausiasis treneris Damiras Petravičius. – Prieš rungtynes prašiau akylai saugoti varžovų atakų lyderį Tomislavą Havojičių, kuris labai dažnai muša įvarčius. Deja, bet rungtynių pabaigoje žaidėjams pritrūko koncentracijos.“

VMFD „Žalgiris“ – „NK Istra Pula 1961“ 0:1 (0:0)
Įvarčiai: 0:1 Tomislavas Havojičius.
VMFD „Žalgiris“ komandoje žaidė: Armantas Vitkauskas; Karolis Urbaitis (46‘ Robertas Freidgeimas), Algis Jankauskas (46‘ Luka Peričius), Jaunius Juozaitis, Vaidas Šilėnas; Arminas Vaskela, Mantas Kuklys (46‘ Pavelas Komolovas), Mario Grgurovičius, Paulius Janušauskas, Tomislavas Pekas; Calumas Elliotas (79‘ Povilas Krasnovskis). Atsarginiai: Aivaras Bražinskas, Markas Beneta, Edgaras Žarskis.