VMFD „Žalgiris“ turnyre Kroatijoje liko paskutinis

Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris“ komanda sekmadienį 1:2 (1:1) pralaimėjo „Pomorac“ komandai iš Kroatijos ir „Istria Winter Cup“ turnyre turėjo tenkintis paskutine, šeštąja, vieta.
Rungtynių akimirka / S.Čirbos nuotr.

Žalgiriečiai pirmieji pelnė įvartį. 23 minutę po Calumo Ellioto perdavimo kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Pavelas Komolovas. Dar vieną puikią progą pasižymėti turėjo Vaidas Šilėnas, bet tiksliai „uždaryti“ Tomislavo Peko perdavimo iš krašto nepavyko.

36 minutę „Pomorac“ komandai pagalbos ranką ištiesė kraštinis teisėjas. Varžovai išlygino rezultatą pelnydami įvartį iš akivaizdžios nuošalės, rašo „Žalgirio“ svetainė internete.

Antrame kėlinyje VMFD „Žalgiris“ vėl buvo pranašesnė už Kroatijos antroje lygoje antrąją vietą užimančią „Pomorac“ ekipą. Dvi puikias progas pelnyti įvartį turėjo Calumas Elliotas, Tomislavo Peko smūgiuotas kamuolys pataikė į skersinį. Tuo tarpu „Pomorac“ turėjo vieną pusiau šansą, bet jį išnaudojo.

Mes buvome akivaizdžiai geresni už varžovus, bet pralaimėjome, – sakė D.Petravičius.

„Mes buvome akivaizdžiai geresni už varžovus, bet pralaimėjome. Susikūrėme daug progų, bet nesugebėjome jų  realizuoti, – apgailestavo VMFD „Žalgiris“ vyriausiasis treneris Damiras Petravičius. – Ginantis mus dar pritrūksta koncentracijos, bet turime laiko ir ištaisysime šią spragą.“

Treneris po rungtynių rūbinėje dėkojo komandai ir prašė nenusiminti: „Jūs buvote geresni. Jūs esate nugalėtojai! Pirmas jų įvartis iš nuošalės. Calumo Elioto smūgiuotas kamuolys baudos aikštelėje pataikė į ranką. Teisėjai šiandien per daug klydo. Nenusiminkite!“

Dvi savaites Kroatijoje stovyklaujantys žalgiriečiai kitas draugiškas rungtynes žais trečiadienį su Bosnijos ir Hercogovinos aukščiausios lygos klubu „NK Celik Zenica”.

VMFD „Žalgiris“ – „Pomorac“ 1:2 (1:1)
VMFD „Žalgiris“ komandoje žaidė: Marius Rapalis; Egidijus Vaitkūnas, Algis Jankauskas, Luka Peričius (46‘ Jaunius Juozaitis), Georgas Freidgeimas; Vaidas Šilėnas (46‘ Arminas Vaskela), Pavelas Komolovas, Mantas Kulys (70‘ Paulius Janušauskas), Andrejus Nagumanovas,  Tomislavas Pekas; Calumas Elliotas (70‘ Markas Beneta).

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams