Vokiečių pergalė prieš Olandiją ir ispanų vargas Kosta Rikoje (visi rezultatai)

Senojo žemyno pirmenybėms besiruošiančių Europos komandų treneriai antradienį draugiškose rungtynėse dar kartą turėjo galimybę varijuoti sudėtis.
Wesley Sneijderis
Wesley Sneijderis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Gana sėkmingai rungtynės susiklostė Vokietijos rinktinės futbolininkams. Jie savų žiūrovų akivaizdoje net 3-0 sutriuškino pasaulio vicečempionus olandus. Šiame susitikime po įvartį pelnė Thomasas Mulleris, Miroslavas Klose ir Mesutas Ozilas.

Pergalę namuose šventė ir trenerio Fabio Capello treniruojama Anglijos nacionalinė ekipa. Ji minimaliu rezultatu 1-0 palaužė Švedijos rinktinės pasipriešinimą.

Tuo metu pasaulio bei Europos čempionai ispanai vos išsigelbėjo Kosta Rikoje. Iki 83 susitikimo minutės šeimininkai turėjo dviejų įvarčių persvarą, tačiau antroje rungtynių pusėje ne vieną keitimą atlikęs treneris Vicente Del Bosque vis dėlto atrado tinkamą sudėtį, kuriai per 7 minutes pavyko rezultatą išlyginti. Ispanijos rinktinės gretose pasižymėjo Davidas Silva ir Davidas Villa.