Vokietija: „Koln“ išvykoje nugalėjo „Kaiserslautern“

Sekmadienio vakarą Vokietijoje buvo sužaisti dar du 20-ojo „Bundesliga“ turo susitikimai. Viename jų, „Kauserslautern“ klubas savo aikštėje minimaliu rezultatu 0-1 pralaimėjo svečių „Koln“ ekipos futbolininkams.
Pergalę šventė svečiai
Pergalę šventė svečiai / „Scanpix“ nuotr.

Vienintelį, pergalę atnešusį rungtynių įvartį 72 minutę pelnė „Koln“ narys Odise Roshi, smūgiu galva pasiuntęs kamuolį į vartus po kampinio. Tiesa, nuo 41 minutės šeimininkai žaidė su dešimt žaidėjų, mat iš aikštės buvo išvarytas Arielis Borysiukas.

Kitose rungtynėse susigrūmė „Freiburg“ ir Brėmeno „Werder“ klubai. Svečiai, Claudio Pizarro įmušus įvartį, išsiveržė į priekį 29 minutę, tačiau Cedricas Makiadi jau po trijų minučių atstatė lygybę. 47 minutę Pizarro vėl išvedė savo komandą į priekį, bet 70 minutę kritęs Jonathano Schmido įvartis sugrąžino lygų rezultatą. Atkakli kova baigėsi lygiosiomis 2-2.

Rezultatai:

„Kaiserslautern“ 0 – 1 „Koln“ (VIDEO)
72' [0 – 1] Odise Roshi
41' Ariel Borysiuk („Kaiserslautern“)

„Freiburg“ 2 – 2 „Werder Bremen“
29' [0 – 1] Claudio Pizarro
32' [1 – 1] Cedric Makiadi
47' [1 – 2] Claudio Pizarro
70' [2 – 2] Jonathan Schmid

Po 20 sužaistų turų čempionate pirmauja „Borussia“ (43 tšk.), antrąją ir trečiąją pozicijas su 41 tašku dalijasi „Bayern“ ir „Schalke“.