Vokietijoje „Bayern“ nepasigailėjo naujokų

Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybių 4-ajame ture nesunkią pergalę iškovojo titulą ginantis Miuncheno „Bayern“, svečiuose 4:1 sutriuškinęs Bylefeldo „Arminia“.
Robertas Lewandowskis
Robertas Lewandowskis / „Scanpix“ nuotr.

Iš antros lygos į elitą šiemet sugrįžęs „Arminia“ klubas šansų neturėjo nuo pirmųjų minučių.

8-ąją minutę Thomasas Mulleris išvedė svečius į priekį, o po to darbo ėmėsi Robertas Lewandowskis. Lenkas pasižymėjo 26 ir 45 min., o tašką mače 51-ąją minutę padėjo dar kartą pasižymėjęs T.Mulleris.

Paguodos įvartį šeimininkams 58-ąją minutę pelnė japonas Ritsu Doanas, o akistatą „Bayern“ baigė be mačo pabaigoje pašalinto Corentino Tolliso.

Po pergalės bavarai su 9 taškais pakilo į antrą poziciją ir tašku nusileidžia „RB Leipzig“.

Vicečempionė Dortmundo „Borussia“ Marco Reuso (78 min.) įvarčio dėka svečiuose 1:0 palaužė „Hoffenheim“.

Bronzinis prizininkas „RB Leipzig“ varžovų aikštėje 2:0 palaužė „Augsburg“.