Vokietijoje – įvarčių lietūs ir „Bayern“ kluptelėjimas

Vokietijos čempionatas sugrįžo praėjusią savaitę, tačiau jau įsibėgėjo ir pažėrė netikėtumų. Antradienio vakarą netikėtai taškus prarado Miuncheno „Bayern“ komanda.
Joshua Kimmichas
Joshua Kimmichas / „Scanpix“ nuotr.

„Bayern“ namuose 1:1 sužaidė su „Koln“ ekipa.

Bavarai praleido įvartį labai anksti – jau 4-ąją minutę Ellyesas Skhiri vedė svečius į priekį. Tašką Miuncheno futbolininkams išplėšė Joshua Kimmichas, mušęs įspūdingą įvartį jau per pridėtą antrojo kėlinio laiką.

Su 36 taškais „Bayern“ toliau yra pirmoje vietoje „Bundesliga“ pirmenybėse.

Legendinė Gelzenkircheno „Shalke 04“ ekipa ir toliau kaip reikiant stringa – 1:6 krito prieš „RB Leipzig“.

Andre Silva (7 ir 44 min.), Benjaminas Henrichsas (15 min.), Timo Werneris (45 min.), Dani Olmo (83 min.) ir Yussufas Poulsenas (89 min.) mušė įvarčius Leipcigo ekipoje. Paguodos įvartį „Schalke 04“ ekipai pelnė Soichiro Kozuki (56 min.).

Vos 9 taškelius surinkusi „Schalke 04“ murkdosi turnyro lentelės dugne.

Neįtikėtiną formą toliau demonstruoja „Wolfsburg“ futbolininkai. Jie net 6:0 sumušė „Freiburg“ praėjusį savaitgalį, o antradienį 5:0 sudaužė Berlyno „Hertha“ klubą.

Ketvirtosiose vakaro rungtynėse „Hoffenheim“ sužaidė 2:2 su „VfB Stuttgart“.