Vokietijoje – Marco Reuso ir Roberto Lewandowskio dubliai, „Bayern“ iškovojo sunkią pergalę

Šeštadienį Vokietijoje buvo sužaistos penkerios „Bundesliga“ čempionato 7-ojo turo rungtynės, kuriose buvo ir truškinimų, ir sunkių favoritų pergalių, ir rezultatyvių lygiųjų.
Robertas Lewandowskis
Robertas Lewandowskis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Dortmundo „Borussia“ savo žiūrovų akivaizdoje nepasigailėjo „Freiburg“ futbolininkų ir šventė pergalę rezultatu 5-0.

„Borussia“ aikštėje dominavo nuo pat pirmų minučių, tačiau į priekį „Borussia“ išsiveržė tik įpusėjus pirmajam kėliniui, kai 35 minutę įvartį pelnė Marco Reusas.

Tas pats M.Reusas dar pirmajame kėlinyje spėjo padidinti savo komandos pranašumą. Per pridėtą teisėjo laiką M.Reusas sėkmingai realizavo 11 metrų baudinį.

Antrasis kėlinys „Borussia“ klubui taip pat nebuvo sunkus: 58 minutę Robertas Lewandowskis pelnė trečią mačo įvartį. Po 12 minučių lenkas įmušė dar vieną įvartį ir „Freiburg“ jau buvo triuškinami.

Galutinį tašką šiame mače padėjo kitas lenkas – Jakubas Blaszczykowskis, kuris pasižymėjo 79 minutę. Po šios pergalės „Borussia“ su 19 taškų liko pirmoje vietoje.

ντορντμουντφραιμπουργκ ourmatch.net by ourmatch

Kitose rungtynėse Miuncheno „Bayern“ rezultatu 1:0 palaužė „Wolfsburg“ pasipriešinimą, o vienintelį įvartį 63 minutę pelnė Thomasas Mulleris. „Bayern“ po šios pergalės taip pat turi 19 taškų, bet užima antrą vietą.

Bayern Munich 1-0 Wolfsburg (Goal Thomas Müller) by all-goals

Su 18 taškų trečioje vietoje yra Lėverkuzeno „Bayer“ klubas, kuris šiandien 2:0 įveikė „Hannover“ komandą. Tuo metu „Schalke“ prarado du taškus, nes svečiuose su „Hoffenheim“ sužaidė taikiai 3:3.

„Eintrach Frankfurt“ 2 – 2 „Hamburger SV“
31’ [1 – 0] Johanne Flum
45’ [1 – 1] Pierre Lasogga
54’ [2 – 1] Marco Russ
86’ [2 – 2] Marcell Jansen