Vokietijos čempionate – Thomaso Mullerio įvartis gražuolis

Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse šeštadienį sužaistos penkerios 22-ojo turo rungtynės.
Thomasas Mulleris.
Thomasas Mulleris. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pepo Guardiolos vis dar treniruojamas Miuncheno „Bayern“ savo žiūrovų akivaizdoje 3:1 įveikė „Darmstadt“ futbolininkus.

Pirmieji į priekį išsiveržė svečiai, tačiau antrajame kėlinyje „Bayern“ įrodė savo meistriškumą.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Thomas Mulleris, pasižymėjęs 49 ir 71-ąją minutėmis, o trečią – mačo pabaigoje įmušęs Robertas Lewandowskis.

Ypač gražus buvo antrasis T.Mullerio pelnytas įvartis.

Miuncheno „Bayern“ – „Darmstadt“ 3:1
26‘ [0:1] Sandro Wagneris
49‘ [1:1] Thomasas Mulleris
71‘ [2:1] Thomasas Mulleris
84' [3:1] Robertas Lewandowskis

Menchengladbacho „Borussia“ – „Koln“ 1:0
9‘ [1:0] Mahmoudas Dahoudas

Berlyno „Hertha“ – „Wolfsburg“ 1:1
53‘ [0:1] Marcelis Schaferis
60‘ [1:1] Salomonas Kalou

„Hoffenheim“ – „Mainz“ 3:2
11‘ [0:1] Jhonas Cordoba
13‘ [1:1] Nadiemas Amiri