Vokietijos taurė: į kitą etapą žengė „Bayern“ ir „Schalke“ klubai

Trečiadienį Vokietijoje buvo sužaistos antrojo turo šalies taurės („DFB-Pokal“) rungtynės.
Thomas Mulleris
Thomas Mulleris / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Allianz“ stadione susitiko čempionai Miuncheno „Bayern“ futbolininkai ir „Hannover“. Kelialapį į kitą etapą rezultatu 4:1 iškovojo Josepo Guardiolos auklėtiniai.

Pirmajame kėlinyje krito trys įvarčiai. Pirmasis šiame susitikime pasižymėjo Thomas Mulleris, o po dešimt minučių rezultatą padvigubino Claudio Pizarro.

Kėlinio pabaigoje viltis pakovoti dėl pergalės „Hannover“ klubui sugrąžino Didier Ya Konanas, tačiau antrajame kėlinyje dar po įvartį pelnė Thomas Mulleris bei Franckas Ribery.

Kituose susitikimuose pergales šventė, „Eintracht“, „Ingolstadt“, „Kaiserslautern“, „Saarbrucken“, „Schalke“, „Freiburg“ bei „Union“ futbolininkai.

14‘ [0 – 1] T.Mattuschka

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams