Vokietijos taurės ketvirtfinalyje Arjeno Robbeno šūvis išplėšė „Bayern“ klubui pergalę

Trečiadienį Vokietijoje buvo sužaistos dvejos „DFB Pokal“ - šalies futbolo federacijos taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynės.
Arjenas Robbenas
Arjenas Robbenas / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Futbolas

„Allianz“ stadione susitiko Miuncheno „Bayern“ ir Dortmundo „Borussia“ klubai. Minimaliu skirtumu 1-0 įveikę Vokietijos čempionus bavarai pateko į pusfinalį.

Pirmajame kėlinyje „Bayern“ futbolininkai sukūrė daugiau progų nei jų varžovai. 43-ąją minutę progą išnaudojo Arjenas Robbenas, kuris įvartį pelnė iš maždaug 20-ies metrų.

Antrajame kėlinyje Jurgeno Kloppo auklėtinių žaidimas pagerėjo ir prie Manuelio Neuerio vartų buvo sukurta pavojingų epizodų, tačiau suaidėjus teisėjo švilpukui buvo skelbiama Miuncheno komandos pergalė.

Kitame mače „Stuttgart“ lengvai iškovojo pergalę ir kelialapį į Vokietijos taurės pusfinalį prieš „Bochum“ ekipą. Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Christianas Gentneris ir Vedadas Ibiševičius.