W.Rooney įvartis išgelbėjo „Everton“ nuo pralaimėjimo

Wayne'o Rooney įvartis pačioje rungtynių pabaigoje išgelbėjo Liverpulio „Everton“ ekipą nuo pralaimėjimo „Premier“ lygoje. „Everton“ išvykos rungtynes su „Brighton & Hove Albion“ sužaidė lygiosiomis 1:1.
Wayne'as Rooney
Wayne'as Rooney / „Scanpix“ nuotr.

Anthony Knockaertas 82-ą minutę išvedė šeimininkus į priekį, tačiau W.Rooney 90-ą minutę realizavo baudinį ir išplėšė tašką.

Abi komandos per 8 turus yra surinkusios 8 taškus ir dar su trimis klubais dalijasi 13-17 vietomis.

Kitame sekmadienio mače užfiksuotos lygiosios 2:2 tarp „Southampton“ ir „Newcastle United“ .

Namie žaidusi „Southampton“ du kartus lygino rezultatą ir abu kartus tai darė Manolo Gabbiadini (49 ir 75 min.).

Svečių gretose pasižymėjo Isaacas Haydenas (20 min.) ir Ayoze Perezas (51 min.).

„Newcastle“ su 11 taškų užima 9-ą vietą, „Southampton“ su 9 taškais yra laipteliu žemiau.