Pergalingai į „Real“ sugrįžęs Z.Zidane'as: „Pasikliausiu visais savo žaidėjais“

Zinedine'o Zidane'o sugrįžimo rungtynėse Madrido „Real“ namuose rezultatu 2:0 įveikė Vigo „Celta“, nors varžovų gynybą šeimininkai pralaužė tik mačo pabaigoje.
Isco
Isco / „Scanpix“ nuotr.

„Mes nepradėjome rungtynių gerai, bet tai normalu – turėjome būti kantrūs“, – po rungtynių sakė Z.Zidane'as.

Jis grąžino į startinę „Real“ sudėtį virtinę žaidėjų, kuriuos Julenas Lopetegui ir Santiago Solari dažniausiai palikdavo ant suolo – Keylorą Navasą, Marcelo, Isco, Marco Asensio ir Garethą Bale'ą.

Du iš jų ir pelnė įvarčius. 62-ą minutę pasižymėjo Isco, o G.Bale'as 77-ą minutę persvarą padidino.

Po rungtynių Z.Zidane'as sakė, jog neketina nurašyti žaidėjų, kurie pastaraisiais metais nešė „Real“ klubui šlovę Čempionų lygoje.

„Scanpix“ nuotr./Zinedine'as Zidane'as

„Niekas negali atimti iš šių žaidėjų to, ką jie čia padarė. Nesivelsiu į kalbas apie buvusių trenerių darbą, bet aš žinau, kokie šie žaidėjai yra. Aš jais pasikliausiu. Aš pasikliausiu visais 25 žaidėjais, kurie yra sudėtyje“, – sakė Z.Zidane'as.

„Šiandien žaidė Keyloras, bet Thibaut [Courtois] taip pat žais“, – pridūrė treneris.

„Real“ kamuolį kontroliavo 54 proc. laiko ir atliko 22 smūgius („Celta“ – 6).

„Real“ su 54 taškais lieka trečioje „La Liga“ vietoje, dviem atsilikdamas nuo Madrido „Atletico“, kuris šeštadienį išvykoje 0:2 nusileido „Athletic Bilbao“ klubui.