„Žalgirio“ treneris Damiras Petravičius po lygiųjų su „Šiauliais“: „Dar turėsime laiko atsigriebti“

Po lygiųjų Šiauliuose VMFD „Žalgiris“ komandos vyriausiasis treneris Damiras Petravičius apgailestavo dėl klaidų ir neišnaudotų progų.
Damiras Petravičius
Damiras Petravičius / avgi.lt nuotr.

„General Financing A lygos“ čempionato 7-ojo turo rungtynėse VMFD „Žalgiris“ komanda prarado du taškus ir pirmenybių lyderio poziciją.

Žalgiriečius išvykoje suklupti privertė „Šiaulių“ komanda. Šiauliečių sprendimas puolimą grįsti kontratakomis – pasiteisino. Jau 15-ąją rungtynių minutę greitos atakos metu Tautvydas Eliošius atsidūrė vienas prieš žalgiriečių vartininką Marių Rapalį ir pelnė pirmąjį įvartį.

VMFD „Žalgiris“ po praleisto įvarčio nesutriko. Pavelas Komolovas 26 minutę stipriu smūgiu pasiunė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą.

„Šiauliai“ ir toliau kantriai laukė žalgiriečių gynėjų klaidos ir jos sulaukė pirmojo kėlinio pabaigoje. Puikų perdavimą iš komandos draugo gavęs Laurynas Rimavičius atsidūrė vienas prieš Marių Rapalį ir įmušė antrąjį įvartį.

Atrajame kėlinyje žalgiriečiai žaidė dar agresyviau. C.Elliotas 70 minutę uždirbo 11 metrų baudinį, kurį užtikrintai realizavo Mantas Kuklys. Per likusį laiką vilniečiai susikūrė dar keletą labai pavojingų progų, tačiau jų paversti įvarčiais nesugebėjo. Puikiu šansu nepasinaudojo C.Elliotas, Tomislavaui Pekui du kartus pritrūko šaltakraujiškumo.

VMFD „Žalgiris“ komandos vyriausiasis treneris Damiras Petravičius dėl lygiųjų labai nesikremta.

„Manau, jog visų rungtynių metu žaidėme geriau, tačiau padarėme dvi grubias klaidas ir už jas buvome nubausti įvarčiais. Džiaugiuosi, kad žaidėjai sugebėjo du kartus atsitiesti ir išlyginti rezultatą. Rezultatui tapus 2:2, susikūrėme kelias labai pavojingas progas, deja, įvarčių nepelnėme. Reziumuojant tai, ką šiandien matėme aikštėje, manau, kad lygiosios mums yra teigiamas rezultatas. Čempionate dar liko daug rungynių, tad dar turėsime laiko atsigriebti“, – sakė Damiras Petravičius.

„Kovojome, stengėmės, norėjome savo sirgaliams įrodyti, kad galime pasiekti pergalę ir esame verti prizinės vietos, – po rungtynių sakė „Šiaulių“ saugas Laurynas Rimavičius. – Mumis daug kas nebetiki, bet mes savimi tikime ir kovosime iš paskutinių jėgų. Pasiektos lygiosios mūsų netenkina, nes einant į aikštę reikia kovoti tik dėl pergalės. Su „Žalgiriu“ sužaisti lygiosiomis – malonu, tačiau žaidžiant namuose mums reikia varžovus nugalėti. „Žalgiris“ yra gera komanda, siekianti čempionės titulo, tad nereikia stebėtis, jog rungtynių pabaigoje jie mus aktyviai spaudė”.

„Šiaulių“ stratergas Deividas Kančelskis džiaugėsi, kad jo komandai po keturių nesėkmių iš eilės pavyko pasiekti teigiamą rezultatą.

„Pagaliau iškovojome tašką. Šiandien buvome gerai nusiteikę ir puikiai kovojome. Žinoma, kai kuriais momentais „Žalgiris“ žaidė geriau. Mes pasirinkome savo puolimą grįsti kontratakomis. Iki pergalės mums pritrūko sėkmės ir meistriškumo, tačiau žaidėjai įrodė sau  ir kitiems, kad mus dar anksti nurašyti. Šiose rungtynėse buvo daug emocijų, bet tai suprantama. Kai susitinka dvi labai norinčios laimėti komandos – emocijos neišvengiamos“, – sakė D.Kančelskis.