Žlunga paskutinės „Inter“ viltys apginti Italijos čempionų titulą

Italijos „Serie A“ pirmenybėse šeštadienį sužaistos trejos rungtynės. Dar vieną žingsnį nugalėtojo titulo link žengė lyderis „Milan“, sutriuškinęs Genujos „Sampdoria“ ir pasinaudojęs vieno iš artimiausių persekiotojų Milano „Inter“ pralaimėjimu „Parma“ ekipai.
"Inter" išvykoje nusileido "Parma"
„Inter“ išvykoje nusileido „Parma“. / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Futbolas

„Milan“ namie 3-0 sutriuškino „Sampdoria“ ir padidino pranašumą prieš antroje vietoje žengiantį „Napoli“ iki šešių taškų. Tiesa, sekmadienį ši persvara gali vėl aptirpti, jei Neapolio komanda nugalės „Udinese“.

Tuo metu „Inter“ išvykoje 0-2 nusileido „Parma“ ir nuo pirmosios vietos, likus žaisti penkis turus, atsilieka jau aštuoniais taškais.

Rezultatai:

„Roma“ 2 – 3 „Palermo“
19' [1 – 0] F.Totti (iš 11 m. baudinio)
43' [1 – 1] M.Pinilla (iš 11 m. baudinio)
84' [1 – 2] A.Hernandez
90' [1 – 3] A.Hernandez
90' [2 – 3] M.Vucinic

„Parma“ 2 – 0 Milano „Inter“
35' [1 – 0] S.Giovinco
86' [2 – 0] Amauri

„Milan“ 3 – 0 Genujos „Sampdoria“
20' [1 – 0] C.Seedorf
54' [2 – 0] A.Cassano (iš 11 m. baudinio)
61' [3 – 0] Robinho

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20.„Bari“           32  4  9 19 20:47 21

P.S.: „Bologna“ klubas neteko 3 taškų už nevykdomus finansinius įsipareigojimus.
Rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas – 26 įvarčiai – Antonio Di Natale („Udinese“).

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams