-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!

Iš C.Ronaldo atimtas įvartis, bet Portugalija vėl triumfavo

Portugalijos rinktinė išlieka nepralaimėjusi pasaulio futbolo čempionate. Fernando Santoso auklėtiniai 2:0 įveikė vis dar įvarčių Katare neįmušusį Urugvajų.

Abu kartus portugalai pasižymėjo po pertraukos.

54-ą minutę Bruno Fernandesas atliko klastingą perdavimą ir atrodė, kad Cristiano Ronaldo vos vos lietė kamuolį galva ir nukreipė jį į vartus. Iš pradžių įvartis buvo įskaitytas būtent ryškiausiai portugalų žvaigždei, bet po keliolikos minučių išnagrinėjus epizodą verdiktas pakeistas – C.Ronaldo kamuolio nelietė ir įvartis atiteko B.Fernandesui.

Būtent šis „Manchester United“ saugas sukūrė ir antrąjį portugalų įvartį. 90-ą minutę jis bandė prasimesti kamuolį tarp Jose Gimenezo kojų, tačiau urugvajietis lietė kamuolį ranka ir nepaisant audringų pietų amerikiečių protestų buvo skirtas baudinys.

Jį užtikrintai savo stiliumi su pašokimu realizavo B.Fernandesas, padvigubinęs komandos persvarą ir įtvirtinęs jos pergalę.

Įdomu tai, kad B.Fernandesas galėjo pelnyti ir trečią savo įvartį, bet dvi auksinės jo progos rungtynių pabaigoje liko neišnaudotos – per vieną iš jų portugalas pataikė į virpstą.

Verta pažymėti, kad dar esant rezultatui 0:1 puikių progų turėjo ir Urugvajaus žaidėjai, o Maxi Gomezas net pataikė į virpstą, bet pirmojo įvarčio čempionate pietų amerikiečiai taip ir nepasiekė.

6 taškus surinkę portugalai yra H grupės lyderiai ir jau užsitikrino bilietą į kitą etapą. Tam, kad užimtų pirmąją vietą, portugalams užteks lygiųjų su Pietų Korėja.

Urugvajus su 1 tašku tapo grupės autsaideriu ir paskutiniame ture akistatoje su Gana mėgins žengti į aštuntfinalį.

Visas pasaulio futbolo čempionato naujienas kviečiame sekti specialiame 15min puslapyje „Futbolo mėnuo“.

Portugalija – Urugvajus 2:0

90+10 min. Viskas – Portugalija švenčia pergalę.

90+9 min. Ir dar viena B.Fernandeso proga! Šį kartą kamuolys atsitrenkė į virpstą.

90+8 min. B.Fernandesas buvo arti hat-tricku, bet smūgį atrėmė vartininkas.

90+2 min. ĮVARTIS! B.Fernandesas savo firminiu stiliumi po šuoliuko nepalieka šansų varžovų vartininkui ir dvigubina Portugalijos persvarą – 2:0.

90 min. Baudinys! Ranka sužaidė urugvajietis Jose Gimenezas ir portugalai turi progą „uždaryti“ rungtynes.

79 min. Ir dar viena Urugvajaus proga, bet ir vėl įvarčio nėra. Pietų amerikiečiai spaudžia portugalus, bet savo tikslo kol kas pasiekti nesugeba.

78 min. Po keitimo pasirodęs Luisas Suarezas lieka per plauką nuo įvarčio – jo smūgiuotas kamuolys prazvimbia visai šalia virpsto.

75 min. Virpstas! Maxi Gomezas iš pasalų pykšteli link vartų, bet puikus jo smūgis pirmu Urugvajaus įvarčiu šiame čempionate nesibaigia.

54 min. ĮVARTIS! Bruno Fernandesas perdavė kamuolį Cristiano Ronaldo, kuris, atrodė, vos lietė kamuolį, nusileidusį vartuose. Vis dėlto iš pradžių ryškiausiai portugalų žvaigždei įskaitytas įvartis vėliau iš jo buvo atimtas ir įskaitytas Bruno Fernandesui. Nepaisant to, Portugalija priekyje – 1:0.

52 min. Labai pavojingas Portugalijos išpuolis, pasibaigiantis Joao Felixo smūgiu į išorinę tinklo pusę.

51 min. Didžiulės ovacijos, o vėliau ir švilpimas Kataro stadione – į aikštę išbėgo asmuo su vaivorykštės spalvų vėliava.

46 min. Prasideda antrasis kėlinys.

45 min. Pirmas kėlinys baigėsi be įvarčių.

35 min. Dar vienas Urugvajaus šansas. Pusvalandį apkasuose lindėję urugvajiečiai įsidrąsina.

32 min. Kokia Rodrigo Bentancuro proga! Saugas apsivarė net tris portugalų futbolininkus, prasimetė kamuolį ir liko vienas prieš vartininką Diogo Costą, bet pramušti oponento urugvajiečiui nepavyko... Jei Urugvajus pralaimės, R.Bentancuras nusigrauš nagus.

12 min. Darwinas Nunezas pavojingai smūgiuoja galva, bet kamuolys leidžiasi ant vartų, o ne juose.

4 min. C.Ronaldo labai techniškai krūtine numeta kamuolį Nuno Mendesui, bet šio smūgiuotas kamuolys skrieja virš vartų.

1 min. Rungtynės prasidėjo!

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?