Žygis Europoje tęsiasi sėkmingai: „Sūduva“ iš Liepojos parsiveža užtikrintą pergalę

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai ketvirtadienį išvykoje Liepojoje iškovojo užtikrintą pergalę 2:0 prieš „Liepaja“ klubą Europos lygos atrankos varžybų antrojo etapo pirmosiose rungtynėse.
Karolis Laukžemis
Karolis Laukžemis / Evaldo Šemioto nuotr.

18-ąją minutę pirmąjį mačo įvartį pelnė Ovidijus Verbickas. Po Vaido Slavicko perdavimo į baudos aikštelę Karoliui Laukžemiui, šis gražiai sužaidė sienelę su O.Verbicku ir atsidūrė prieš vartininką, smūgis buvo ne visai taiklus, tačiau į vartus jį „uždarė“ O.Verbickas.

Per pirmąsias 45 minutes latviai progų iš esmės neturėjo, kur kas dažniau žaidimas vyko būtent prie „Liepaja“ vartų, „Sūduva“ kėlė kelis pavojingus kampinius.

Po pertraukos „Liepaja“ kėlinį pradėjo geriau ir kuriam laikui užspaudė marijampoliečius prie vartų. Tačiau rimtų progų latviai nesukūrė ir sužaidus valandą „Sūduva“ aikštėje jautėsi ramiai.

75-ąją minutę „Sūduva“ rezultatą padvigubino. Ovidijus Verbickas atliko galingą smūgį iš toli, kurį vartininkas atrėmė, tačiau nesugavo kamuolio ir pirmasis prišokęs Karolis Laukžemis įmušė į tuščius vartus.

Per likusį laiką „Sūduvos“ futbolininkai ramiai gynėsi ir neleido šeimininkams sukurti labai pavojingų progų. Per visas rungtynes Latvijos ekipa neatliko nė vieno smūgio į „Sūduvos“ vartų plotą.

Atsakomosios komandų rungtynės lygiai po savaitės vyks Marijampolėje.