2014 07 26 /14:13

A.Rumševičius ir L.Každailis – pasaulio jaunimo čempionato atkrintamosiose varžybose

Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis 2014 m. FIVB pasaulio jaunimo iki 21 m. čempionato lemiamame F grupės mače lengvai 2:0 (21:9, 21:9) įveikė Italijos atstovus Alessandro Carucci ir Giacomo De Fabritiis (18 reitingas) ir pateko į atkrintamąsias varžybas. Lietuvos atstovai su trimis pergalėmis ir dviem pralaimėjimais grupėje užėmė trečią vietą, į tolesnį etapą pateko 4 komandos.
Lukas Každailis
Lukas Každailis / LTF nuotr.

Ketvirtadienį 31-ieji pagal skirstymą lietuviai minimaliu skirtumu 2:1 (23:25, 25:23, 15:12) nusileido F grupės lyderiams vokiečiams Klemensui Wickler ir Mirko Schneider (7 reitingas) ir 2:0 (21:14, 21:19) laimėjo prieš Lenkijos duetą Tomašą Wierbicki ir Mateušą Lysikowskį (30 reitingas).

Penktadienį A.Rumševičius ir L.Každailis 2:0 (21:17, 21:18) nugalėjo šeštus pagal skirstymą Kipro atstovus Zorpį Charamapos ir Georgios Chrysostomou, bet 1:2 (15:21, 21:19, 10:15) turėjo pripažinti Prancūzijos atstovų Maksimo Thiercy ir Romaino Di Giantommaso (18 reitingas) pranašumą.

Į atkrintamąsias varžybas be lietuvių pateko vokiečiai Klemensas Wickler ir Mirko Schneider, prancūzai Maksimas Thiercy ir Romainas Di Giantommaso bei lenkai Tomašas Wierbicki ir Mateušas Lysikowski.

Ištraukus vaikinų turnyro burtus paaiškėjo, kad 19-metis Arnas Rumševičius ir 18-metis Lukas Každailis čempionato šešioliktfinalyje susitiks su australais Timu Dicksonu ir Malachiu Murchu.

Šio mačo nugalėtojų aštuntfinalyje laukia dvikova su lenkais Michalu Brylu ir Kacperu Kujawiaku.

Galutinė F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, mačai, pergalės, pralaimėjimai, setų santykis, taškai):

1. Clemens Wickler ir Mirk Schneider (Vokietija) 5 4 0 10:2 10
2. Maxime Thiercy ir Romain Di Giantomasso (Prancūzija) 5 3 2 7:5 8
3. Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis 5 3 2 8:4 8
4. Tomasz Wierzbicki ir Mateusz Lysikowski (Lenkija) 5 2 3 5:7 7