2012 02 26

Agnė Sereikaitė čiuožimo trumpuoju taku pasaulio pirmenybėse Australijoje iškovojo dar dvi penktąsias vietas

Sėkmingai Australijoje pasibaigusį pasaulio jaunimo (iki 20 metų) čiuožimo trumpuoju taku čempionatą sekmadienį baigė septyniolikmetė Agnė Sereikaitė, iškovojusi dvi penktąsias vietas 1000 m distancijoje ir 1500 m čiuožimo superfinale.
Agnė Sereikaitė (per vidurį)
Agnė Sereikaitė (per vidurį) / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Išvakarėse iškovojusi sidabrą 500 m sprinto distancijoje sekmadienį 1000 m nuotolio kvalifikacijoje laimėjo penktąjį (1 min. 35,825 sek.), o ketvirtfinalyje antrąjį (1:33.933) čiuožimą ir pateko į pusfinalį. Pusfinalyje A. Sereikaitė sugaišo 1 minutę 32,550 sekundės ir, pagerinusi asmeninį rekordą, nusileido tik Azijos čiuožėjoms bei finišavo trečia. Iki finalinio ketvertuko lietuvei pritrūko vos 0,096 sekundės.

Daugiakovėje patekusi į pirmąjį šešetuką A. Sereikaitė startavo čempionato superfinale kartu su penkiomis Azijos sportininkėmis ir, sugaišusi 2 minutes 46,231 sekundės užėmė penktą vietą.

Penktadienį 1500 distancijoje A. Sereikaitė užėmė aštuntą vietą.

Iš viso čempionate startavo 46-os čiuožėjos.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams