2012 09 28

Aidis Kruopis antrąjį dviratininkų lenktynių etapą Belgijoje baigė trečias

Belgijoje vykstančių keturių etapų „Tour de Wallonie Picarde – Circuit Franco-Belge“ dviratininkų lenktynių antrąjį etapą trečias baigė „Orica-GreenEdge Cycling Team“ komandos narys Aidis Kruopis.
Aidis Kruopis
Aidis Kruopis / greenedgecycling.com nuotr.

Lietuvis 178,5 km distanciją penktadienį įveikė per 4 valandas 13 minučių 50 sekundžių ir tik finišo tiesiojoje nusileido etapą laimėjusiam vokiečiui Marcelui Kitteliui bei antrą vietą užėmusiam prancūzui Nacerui Bouhanniui.

Taip su pagrindine grupe finišavęs Egidijus Juodvalkis (Landbouwkrediet-Euphony) užėmė 64-ąją poziciją, o autsaiderių grupėje likęs Gediminas Bagdonas (An Post – Sean Kelly) finišo liniją kirto 150-as:

1. Marcel Kittel (Vokietija)        4 val. 13 min. 50 sek.
...
150.Gediminas Bagdonas             atsiliko 7 min. 56 sek.
...
176.Serge Dewortelaer (Belgija)                  7:56

Po dviejų etapų Aidis Kruopis bendroje įskaitoje pakilo į šeštąją vietą ir lenktynių lyderio poziciją išsaugojusiam belgui Jurgenui Roelandtsui, kuris penktadienį finišavo ketvirtas, pralaimi 50 sekundžių.

Gediminas Bagdomas po dviejų etapų smuktelėjo į 56-ąją poziciją, o Egidijus Juodvalkis pakilo į 121-ąją vietą tarp 176-ių lenktynes tęsiančių dviratininkų:

1. Jurgen Roelandts (Belgija)       7 val. 57 min. 54 sek.
2. Maarten Wynants (Belgija)             atsilieka 11 sek.