2019 03 17

Antroji specialiųjų žaidynių diena: auksas ir sidabras bei pergalė futbole

Lietuvos specialioji komanda dviem apdovanojimais papildė trofėjų kraitį per antrąją specialiųjų olimpinių žaidynių dieną Abu Dabyje.
Specialiosios olimpinės žaidynės. Lietuvos futbolininkai įveikė brazilus.

Žaidynėse Jungtiniuose Arabų Emiratuose auksą šeštadienį laimėjo plaukikas iš Vilniaus Adomas Bužinskas.

Trenerės Astos Misiūnaitės 17-metis auklėtinis 50 m laisvuoju stiliumi įveikė per 1 min. 4,21 sek. ir savo kategorijoje (M04) buvo greičiausias.

Specialiosios olimpinės žaidynės. Adomas Bužinskas laimėjo auksą plaukime.

Antrąją vietą pusės maratono distancijoje lengvosios atletikos varžybose užėmė ir sidabrą laimėjo Aušra Burbulytė.

Zenono Misiūno treniruojama 29 metų bėgikė iš Utenos distanciją įveikė per 1 val. 55 min. 15 sek.

Specialiosios olimpinės žaidynės – Aušra Burbulytė.

Dar vieną pergalę futbolo turnyre pasiekė Lietuvos komanda, šeštadienį 2:0 įveikusi Braziliją grupės varžybose, kuriose lietuviai dabar pretenduoja į pirmąją vietą.

Sėkmingai atranką šeštadienį įveikė Lietuvos irkluotojai, pratęsiantys kovas finaliniuose etapuose.

Specialiose olimpinėse žaidynėse dalyvauja apie 7,5 tūkst. intelekto sutrikimų turinčių atletų iš 190 valstybių. Jie varžosi 24-iose sporto šakose.

Lietuvos delegacijos sąskaitoje jau yra 5 aukso ir 1 sidabro apdovanojimai.