Tiesiogiai

Tiesiogiai po gaisro Paneriuose: ugniagesių vado ir oro užterštumo tyrėjų komentaraiTiesiogiai po gaisro Paneriuose: ugniagesių vado ir oro užterštumo tyrėjų komentarai

2016 10 14

Ar Ramūnas Navardauskas vėl sukurs stebuklą pasaulio čempionate?

Katare vyksta pasaulio dviračių sporto plento čempionatas. Jame dalyvauja šeši Lietuvos atstovai. Didžiausios viltys siejamos su Ramūnu Navardausku, kuris pernai planetos pirmenybių grupinėse lenktynėse iškovojo bronzos medalį ir buvo pripažintas geriausiu šalies sportininku.
Ramūnas Navardauskas
Ramūnas Navardauskas / Ilmaro Znotinio (Ilmars Znotins) nuotr.

Kartu su R. Navardausku 257,3 kilometro distancijoje jėgas išbandys ir kiti du lietuviai – Gediminas Bagdonas bei Aidis Kruopis. A.Bagdonui tai bus jau trečiasis pasirodymas šiame pasaulio čempionate, o R.Navardauskui ir A.Kuopiui – antrasis.

Pavienio starto lenktynėse G.Bagdonas užėmė 38 vietą, o R.Navardauskas – 42-ąją tarp 66 dalyvių. Tiesa, pavienio starto varžybos nėra Ramūno arkliukas. Tikėtina, kad jose lietuvis pasitaupė ir kaupė jėgas grupinėms lenktynėms.

Komandinėse pavienio starto varžybose A.Kruopis su „Veranda's Willems“ (Belgija) ekipa užėmė 10 vietą, o „AG2R La Mondiale“ (Prancūzija) dviratininkai su G.Bagdonu liko vienuolikti. Vaikinų jaunimo (iki 23 metų) pavienio starto lenktynėse Raimondas Rumšas finišavo 59-tas tarp 73 sportininkų.

Šeštadienį vyks moterų grupinės lenktynėse. Jose pedalus mins dvi Lietuvos dviratininkės – Rasa Leleivytė ir Silvija Latožaitė.

R.Leleivytei ir S.Latožaitei tai bus pirmasis startas Katare. Moterims teks įveikti 134,1 km.

Katare dviratininkams tenka kovoti ne tik su varžovais, bet ir su karščiu. Dohos mieste dieną nuolat tvyro 35-36 laipsnių šiluma.