2009 08 17

Asadauskaitė – šiuolaikinės penkiakovės pasaulio vicečempionė!

Laura Asadauskaitė iškovojo sidabro medalį Londone (Didžioji Britanija) vykstančiame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionate.
Laura Asadauskaitė
Iki pasaulio čempionės titulo L.Asadauskaitei pritrūko 104 taškų. / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.
Temos: 1 Daugiakovė

Moterų varžybų finale 25 metų Europos vicečempionė Laura Asadauskaitė surinko 5736 taškus ir 104 taškais atsiliko nuo čempione tapusios kinės Qian Chen.

Bronzos medalis atiteko vokietei Lenai Schoneborn – 5664 taškai.

L.Asadauskaitė fechtavimosi rungtyje surinko 904 taškus ir buvo devinta, plaukimo varžybose su 1084 taškais liko tik 28-a, užėmė šeštą vietą su 1164 taškais jojimo varžybose ir, surinkusi 2584 taškus, laimėjo dvikovės rungtį – šaudymą ir bėgimą.

Sėkmingai finale tarp 36-ių pajėgiausių planetos penkiakovininkių startavo ir Donata Rimšaitė. 21 metų lietuvė surinko 5604 taškus ir nuo bronzą iškovojusios vokietės atsiliko vos 60 taškų.

D.Rimšaitė taip pat buvo devinta fechtavimosi (904 tšk.) rungtyje, tik trisdešimta liko plaukimo (1080 tšk.) varžybose, užėmė penkioliktą vietą jodama (1132 tšk.) ir liko septinta šaudymo ir bėgimo dvikovėje (2488 tšk.).

Pirmadienį – paskutinę čempionato dieną – šiuolaikinės penkiakovės atstovai varžysis estafetės varžybose, kur realiai į medalius pretenduoja Lietuvos vyrai.