2009 01 22

Atvirojo Australijos teniso čempionato antrasis ratas

Atvirosiose Australijos teniso pirmenybėse, kurių prizų fondą sudaro 22 mln. Australijos dolerių, ketvirtadienį toliau vyksta antrojo (1/32 finalo) moterų bei vyrų vienetų varžybų etapo mačai.
Tenisas
Tenisas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Moterų turnyre antroji raketė amerikietė Serena Williams 6:3, 7:5 nugalėjo argetinietę Giselą Dulko, ketvirtoji pagal reitingą rusė Jelena Dementjeva 6:4, 6:1 privertė pasiduoti čekę Ivetą Benešovą, dvyliktoji pagal skirstymą italė Flavia Pennetta 6:4, 6:1 įveikė JAV atstovę Jessica Moore, o tryliktajai raketei baltarusei Viktorija Azarenkai 4:1 įskaityta pergalė prieš mačo dėl traumos nebaigusią italę Tathianą Garbin.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Amelie Mouresmo

Pergales moterų vienetų varžybose ketvirtadienį taip pat iškovojo bei į šešioliktfinalį pateko:

Virginie Razzano (Prancūzija) – 14-Patty Schnyder (Šveicarija) 6:3, 6:1;

18-Dominika Cibulkova (Slovakija) – Chan Yung-Jan (Taivanas) 6:0, 6:2;

20-Amelie Mauresmo (Prancūzija) – Jelena Baltača (D. Britanija) 4:6, 6:3, 6:2;

21-Anabel Medina Garrigues (Ispanija) – Julie Coin (Prancūzija) 6:1, 6:4;

22-Zheng Jie (Kinija) – Melinda Czink (Vengrija) 7:6 (7:0), 5:7, 6:3;

Kateryna Bondarenko (Ukraina) – Lourdes Dominguez Lino (Ispanija) 7:5, 7:5;

Maria Jose Martinez Sanchez (Ispanija) – Akgul Amanmuradova (Uzbekistanas) 6:2, 6:4.

Vyrų vienetų varžybų antrajame rate ketvirtadienį sėkmė lydėjo tris ispanus, įskaitant favoritą Rafaelį Nadalį, du prancūzus, čilietį, austrą, Izraelio tenisininką bei vokietį:

AFP/„Scanpix“ nuotr./Fernando Gonzalez

1-Rafael Nadal (Ispanija) – Roko Karanušič (Kroatija) 6:2, 6:3, 6:2;

14-Fernando Verdasco (Ispanija) – Arnaud Clement (Prancūzija) 6:1, 6:1, 6:2;

17-Nicolas Almagro (Ispanija) – Fabio Fognini (Italija) 6:2, 7:5, 6:0;

6-Gilles Simon (Prancūzija) – Chris Guccione (Australija) 6:7 (5:7), 6:4, 6:1, 6:2;

13-Fernando Gonzalez (Čilė) – Guillermo Canas (Argentina) 7:5, 6:3, 6:4;

24-Richard Gasquet (Prancūzija) – Denis Istomin (Uzbekistanas) 6:3, 6:4, 6:4;

31-Juergen Melzer (Austrija) – Andreas Beck (Vokietija) 5:7, 7:6 (9:7), 6:4, 6:3;

Dudi Sela (Izraelis) – Victor Hanescu (Rumunija) 6:3, 6:3, 6:2;

Tommy Haas (Vokietija) – Flavio Cipolla (Italija) 6:1, 6:2, 6:1.