2010 02 28

Aukso bobslėjaus varžybose JAV reikėjo laukti 62 metus

Po 62 metų olimpinius aukso medalius bobslėjaus varžybose iškovojo amerikiečiai, šeštadienį Vankuverio žiemos olimpiadoje triumfavę keturviečių varžybose.
Amerikiečiai patikrino savo olimpinių apdovanojimų taurumą
Amerikiečiai patikrino savo olimpinių apdovanojimų taurumą / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

JAV kvartetas - Stevenas Holcombas, Justinas Olsenas, Steve'as Mesleris ir Curtis Tomaseviczius - keturiuose bandymuose sugaišo 3 minutes 24,46 sekundės ir 0,38 sekundės aplenkė paskutinių ketverių olimpinių žaidynių čempionę Vokietijos pirmąją komandą.

Žaidynių bronzos medalius iškovojo pirmoji Kanados komanda, pirmą kartą olimpiadų istorijoje pakilusi ant prizininkų pakylos kvartetų varžybose.

Kaimyninės Latvijos kvartetas nuo nugalėtojų atsiliko 2,19 sekundės ir liko vienuoliktas, tarp 21-os komandos: