2011 10 04

Baidarių slalome stipriausi – kauniečiai ir alytiškiai

Spalio 1 d. vykusiose Kauno miesto baidarių ir kanojų slalomo pirmenybėse (tai buvo ir Lietuvos taurės trečiasis etapas) triumfavo kauniečiai ir alytiškiai. Jie laimėjo visas prizines vietas.
Renginio akimirkos
Renginio akimirkos / Aliaus Koroliovo nuotr.

Pirmenybėse varžėsi stipriausi  Lietuvos sportininkai, atstovaujantys Vilniaus „Regatos“, Alytaus „Srauto“ ir Kauno „Regesos“ klubams bei svečiai iš Rygos sporto mokyklos „Ridzene“.  Dėl pasikeitusio varžybų tvarkaraščio, negalėjo atvykti Lenkijos SK „Pieniny“ klubo irkluotojai.

Kajakų vienviečių („K–1“) klasėje vaikų amžiaus grupėje pirmą vietą užėmė kaunietis Kipras Talačka, antras liko jo komandos draugas Titas Montvydas, trečias – alytiškis Mantas Muliuolis.

Jaunučių grupėje (g. 1995–1998 m.) pirmą vietą užėmė kaunietis Paulius Popiera, aplenkęs vilniečius Simantą Mažeikį  ir Arnoldą Barzdžių.

Suaugusiųjų grupėje (g. 1994 m. ir vyresni) dalyvavo pajėgiausi Lietuvos sportininkai, turintys  dalyvavimo Europos ir Pasaulio čempionatuose patirtį. Permainingą kovą laimėjo labiausiai patyręs Alytaus „Srauto“ sportininkas Arūnas Tuminauskas, antras liko Kauno atstovas  Justinas  Šnioka,  trečias – alytiškis Edvardas Bervingas.

Moterų grupėje tradiciškai pirma atplaukė alytiškė Erika Baranauskaitė, antra – kaunietė Goda Pliatkutė, trečia – rygietė Rūta Cibulė.

Mažiausia konkurencija, neatvykus stipriems Latvijos kanojininkams, buvo vienviečių kanojų („C–1“) klasėje. Šioje klasėje nugalėjo alytiškis Arūnas Muliuolis.

Atkakli kova, kaip ir visą sezoną, vyko komandinių plaukimų „3 K–1“ klasėje, tarp Kauno ir Alytaus komandų. Šį kartą sėkmė lydėjo kauniečius.