2013 07 15

Be medalių: Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionate Laura Asadauskaitė buvo penkta, Lina Batulevičiūtė liko 28-oje vietoje

Europos šiuolaikinės penkiakovės pirmenybių Lenkijoje moterų asmeninių varžybų finale penktąją vietą užėmė 29-erių metų olimpinė čempionė Laura Asadauskaitė (5288 tšk.), o antroji Lietuvos atstovė 23-ejų metų Lina Batulevičiūtė (4836 tšk.) tarp 35 dalyvių tenkinosi 28-ąja pozicija.
Laura Asadauskaitė
Laura Asadauskaitė / pentathlon.org nuotr.

L. Asadauskaitė blogiausiai pasirodė fechtavimosi (760 tšk. – 26 vieta) rungtyje, plaukime (1112 tšk.) buvo 22-a, jojime su 1120 taškų – dvylikta bei visas varžoves aplenkė kombinuotoje kroso ir šaudymo (2296 tšk.) rungtyje.

L. Batulevičiūtės rezultatai finale buvo kuklesni – 34-oji pozicija fechtavimosi (616 tšk.) rungtyje, 29-oji vieta plaukime (1068 tšk.), 23-ioji pozicija jojime (1028 tšk.) bei dešimtojo vieta (2124 tšk.) kroso bei šaudymo rungtyje.

Europos čempione tapo vengrė Zsofia Foldhazi (5452 tšk.), aplenkusi ukrainietes Žaną Buriak (5416 tšk.) ir Anastasiją Spas (5384 tšk.), o Rusijai atstovaujanti Donata Rimšaitė su 5224 taškais tenkinosi vienuoliktąja pozicija.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams