2010 08 08

Birutė Užkuraitytė pasaulio veteranų plaukimo čempionate iškovojo aukso medalį

Pirmoji Lietuvos olimpietė daugkartinė Lietuvos, Europos ir pasaulio plaukimo čempionė Birutė Užkuraitytė – Statkevičienė, liepos 30 – rugpjūčio 7 dienomis Švedijoje vykusiame XIII pasaulio veteranų plaukimo čempionate laimėjo aukso ir sidabro medalius.
Birutė Statkevičienė
Birutė Statkevičienė / „Vandenynas-Extra FM“ nuotr.

50 metrų distanciją plaukime nugara Birutė Statkevičienė nuplaukė per 38.1 sek. Ir laimėjo aukso medalį, antroje vietoje palikusi  Connie Frydrych iš Austrijos (38.69 sek.)

Plaukimo meistų klubo „Vandenynas-Extra FM“ išplatintame pranešime spaudai teigiama, kad 100 metrų plaukimo nugara distanciją plaukikė iš Lietuvos įveikė per 1.21.39 ir laimėjo antrąją vietą.