2010 04 22

„Capitals“ iki NHL pusfinalio liko žingsnis (video)

Ketvirtose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse reguliariojo sezono nugalėtojas Vašingtono „Capitals“ klubas trečiadienį svečiuose 6:3 (1:1, 1:1, 4:1) nugalėjo Monrealio „Canadiens“ ledo ritulininkus bei pirmauja serijoje iki keturių pergalių 3:1.
A.Ovečkinas garsėja grubiu žaidimu
A.Ovečkinas pelnė du įvarčius. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Praėjusią savaitę pirmąjį ketvirtfinalio mačą namuose „Capitals“ ledo ritulininkai varžovams po pratęsimo pralaimėjo 2:3 (1:1, 0:0, 1:1, 0:1), o antrosiose rungtynėse po pratęsimo iškovojo pergalę – 6:5 (1:2, 1:2, 3:1, 1:0). Trečiąjį serijos mačą pirmadienį išvykoje Vašingtono komanda laimėjo 5:1 (0:0, 4:0, 1:1).

Dviems įvarčiais prie pergalės trečiadienį prisidėjo Aleksandras Ovečkinas (08:10 ir 51:09) bei Mike'as Knuble'as (39:53 ir 57:33), vienu – Jasonas Chimera (52:01) bei Nicklas Backstromas (59:49).

Arenos šeimininkų gretose įvarčiai pasižymėjo Mike'as Cammalleris (09:12), Brianas Gionta (35:42) ir Dominicas Moore'as (58:42).

Penktąsias Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos rungtynes Vašingtone ekipos žais penktadienį.