2010 11 16

Čiuožėja A.Sereikaitė Italijoje – trečia

Italijos Bormio mieste baigėsi prestižinės čiuožėjų trumpuoju taku varžybos „Alta Valltelina Trophy“. Trečią vietą bendroje varžybų įskaitoje užėmė Agnė Sereikaitė.
Agnė Sereikaitė (viduryje)
Agnė Sereikaitė (viduryje) varžybose Italijoje / Asm. arch. nuotr.

Drauge su A.Sereikaite Italijoje varžėsi beveik visos pajėgiausios Europos valstybių čiuožėjos. Šešiolikmetė mūsų šalies atstovė 1500 m nuotolyje (ir pagrindinėse varžybose, ir superfinale) finišavo trečia, o 500 m ir 1000 m – užėmė antrąsias vietas. Galutinėje įskaitoje Agnei atiteko šių varžybų bronzos medalis. Pirmąsias dvi vietas pasidalino šeimininkės, Italijos čiuožėjos.

Čekijoje besitreniruojanti sportininkė svarbiausiais prasidėjusio sezono tikslais vadina vasarį vyksiantį Europos jaunimo čempionatą, kuriame tikisi patekti į prizininkų trejetą, ir pasaulio jaunimo pirmenybes, kuriose nori patekti tarp 25 greičiausių čiuožėjų.

Artimiausiu metu A.Sereikaitė dalyvaus dviejuose Europos taurės varžybų etapuose – lapkričio 19–21 dienomis Lenkijoje ir gruodžio 17–19 dienomis Slovakijoje.

Šioje olimpinėje sporto šakoje favoritais vadinami Azijos šalių čiuožėjai.