Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 15d. 11:13

Dėl avarijos Lenkijos kelyje Lietuvos sporto funkcionieriui gresia sunki bausmė

R.Bakutis teisiamas dėl avarijos Lenkijoje.
sejny.net ir T.Gaubio nuotr. / R.Bakutis teisiamas dėl avarijos Lenkijoje.

Lietuvos dviračių sporto federacijos prezidentas ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto viceprezidentas Romualdas Bakutis bus teisiamas Lenkijoje, – rašo delfi.lt.

58 metų R.Bakutis kaltinamas dėl 2017 metų lapkričio 3 dieną įvykusios avarijos. Tada R.Bakutis ir Lietuvos dviračių federacijos generalinė sekretorė Rasa Ališauskienė automobiliu „Škoda“ vyko į dviračių treko varžybas Pruškove, bet susidūrė su kitu automobiliu prie Zarubų kaimo Sejnų rajone.

Žuvo „Opel“ automobiliu važiavusi Lenkijos pilietė.

Lietuvių automobilis buvo sumaitotas, abu patyrė traumas ir buvo nuvežti į ligoninę – R.Bakučiui lūžo ranka, R.Ališauskienei sužalotas šlaunikaulis, jai teko ilgai vaikščioti su ramentais.

sejny.net/Lenkijoje susidūrė „Opel“ ir „Škoda“ automobiliai
sejny.net/Lenkijoje susidūrė „Opel“ ir „Škoda“ automobiliai

Dabar Seinų prokuroras Rafalas Haraburda informavo delfi.lt žurnalistą Mindaugą Augustį, jog R.Bakučio byla perduota Augustavo apskrities teismui.

Kaltinamajame akte teigiama, kad automobilį vairavęs R.Bakutis lėkė 145 kilometrų per valandą greičiu, nors tame kelio ruože leidžiama nedidesnis kaip 90 km per val. greitis.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, lenkdamas du automobilius R.Bakutis išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su priešinga kryptimi pagal taisykles važiavusiu „Opel Vectra“. Šia mašina važiavusi keleivė žuvo, o vairuotojas ir dar viena keleivė buvo sunkiai sužeisti.

sejny.net/Lenkijoje susidūrė „Opel“ ir „Škoda“ automobiliai
sejny.net/Lenkijoje susidūrė „Opel“ ir „Škoda“ automobiliai

Pagal Lenkijos įstatymus R.Bakučiui gresia nuo pusės metų iki aštuonerių metų laisvės atėmimo bausmė. Verslininkas nekomentavo avarijos aplinkybių prieš metus, atsisakė komentuoti delfi.lt ir dabar.

Temos: 1 Avarija

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką