2010 04 11

Dešimtasis Dainiaus Zubraus įvartis (video)

Dešimtąjį įvartį 50-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse įmušė Dainius Zubrus, o jo Naujojo Džersio „Devils“ klubas šeštadienį namuose 7:1 (3:0, 2:0, 2:1) sutriuškino Niujorko „Islanders“ ledo ritulininkus ir su 101 tašku išsaugojo antrąją vietą Rytų konferencijoje.
D.Zubraus džiaugsmas
D.Zubraus džiaugsmas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

16 minučių ir 20 sekundžių aikštelėje praleidęs puolėjas iš Lietuvos įmušė pirmąjį (10:54) susitikimo įvartį. Iš viso jis į svečių vartus smūgiavo du kartus, blokavo varžovo metimą ir „uždirbo“ dvi baudos minutes.

Be 10 įvarčių D. Zubraus sąskaitoje šiame sezone – 17 rezultatyvių perdavimų ir 28 baudos minutės.

Dar du įvarčius nugalėtojams pelnė Patrikas Eliašas (31:16, 58:24), po vieną – Zachas parise (14:18), Deanas McAmmondas (15:48), Brianas Rolstonas (39:11) ir Ilja Kovalčiukas (48:47).

Garbės įvartį pralaimėjusiems, kurie Rytų konferencijoje su 78 taškais užima dvyliktąją vietą, pelnė Mattas Moulsonas (53:10).