2009 04 27

„Devils“ ir „Hurricanes“ serijoje nugalėtojas paaiškės po septintų rungtynių

Šeštąsias NHL Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynes Naujojo Džersio „Devils“ klubas su Dainiumi Zubrumi sekmadienį išvykoje 0:4 pralaimėjo Karolinos „Hurricanes“ ekipai ir serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo lygus – 3:3.
Šeštose serijos rungtynėse „Devils“ turėjo pripažinti varžovų pranašumą
Šeštose serijos rungtynėse „Devils“ turėjo pripažinti varžovų pranašumą / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Lemiamą – septintąjį – serijos mačą „Devils“ arenoje komandos žais antradienį. Pirmajame ketvirtfinalio mače „Devils“ namuose varžovus nugalėjo 4:1, o antrąsias rungtynes pralaimėjo po pratęsimo 1:2. Trečiame serijos mače išvykoje sėkmė po pratęsimo lydėjo Naujojo Džersio ekipą – 3:2, o ketvirtąsias rungtynes 4:3 vėl laimėjo Karolinos ledo ritulininkai. Penktame mače namuose „Devils“ laimėjo minimalia persvara – 1:0.

Sekmadienio rungtynėse per mažiau nei 14 žaidimo minučių (13:50) lietuvis dukart metė į varžovų vartus bei antro kėlinio pradžioje (20:45) gavo dvi baudos minutes. Įvarčius nugalėtojams pelnė Ray Whitney (10:32), Ericas Staalas (24:44 ir 27:30) bei Jussis Jokinenas (49:12).

Kitose sekmadienio NHL pirmenybių Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse Vašingtono „Capitals“ svečiuose 5:3 nugalėjo Niujorko „Rangers“ ledo ritulininkus ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 3:3.