2010 03 21

Donatai Rimšaitei – pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės etapo sidabras

Antrojo planetos šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų etapo Egipte sidabrą iškovojo Donata Rimšaitė, šeštadienį su 5188 taškais tarp 36 finalo dalyvių užėmusi antrąją vietą.
Donata Rimšaitė
Donata Rimšaitė / Jono Yuno/„15min.lt“ nuotr.

Lietuvos sportininkė buvo tarp lyderių fechtavimosi rungtyje (1024 tšk.), plaukime (1028 tšk.) liko 27-ta, jojime (1160 tšk.) užėmė keturioliktąją vietą, o jungtinėje kroso bei šaudymo (1916 tšk.) rungtyje buvo ketvirta.

Kita Lietuvos penkiakovininkė finale – Julija Kolegova – surinko 4940 taškų bei užėmė aštuntąją vietą. Nė vienoje rungčių jai nepavyko pakilti aukščiau dvyliktosios pozicijos.

Antrojo pasaulio šiuolaikinės penkiakovės etapo Egipte moterų varžybų auksą iškovojo rusė Jevdokija Gretčičnikova (5204 tšk.), o bronzos apdovanojimu tenkinosi turnyro šeimininkė Aya Medany (5172 taškai).