2018 09 03

Dviračių treko varžybose Graikijoje – dvi S.Jonausko pergalės

Graikijoje vykusiose tarptautinėse dviračių treko varžybose „Athens Track Grand Prix 2018“ (UCI II kategorija) puikiai pasirodė Svajūnas Jonauskas. Jis buvo nenugalimas tiek sprinto, tiek keirino rungtyse.
Svajūnas Jonauskas
Svajūnas Jonauskas / Tomo Gaubio nuotr.

Gedvinas Serafinas dukart buvo aštuntas.

Sprinto lenktynių (21 dalyvis) finale S.Jonauskas nugalėjo graiką Sotirios Bretas. Trečią vietą užėmė belgas Ayrton de Pauw.

Keirine (20 dalyvių) antras buvo taip pat S.Bretas, o trečias – italas Franceco Ceci.

Čekijoje surengtų tarptautinių dviračių treko varžybų „Grand Prix Prostejov“ (UCI I kategorija) moterų daugiakovėje (omniume) Lietuvos atstovė Olivija Baleišytė užėmė antrą vietą.

Nugalėjo australė Kristina Clonan, surinkusi 166 taškus. Olivija nuo jos atsiliko 22 taškais. Trečią vietą užėmė baltarusė Ina Savenka (110 tšk.). Kristina Kazlauskaitė (32 tšk.) buvo 15-a.

Daugiakovėje dalyvavo 19 dviratininkių iš septynių šalių.