2017 01 29

Dviratininkas R.Navardauskas Argentinoje finišavo aštuntas

Geriausias Lietuvos dviratininkas Ramūnas Navardauskas („Bahrain Merida“) Argentinoje vykstančių 35-ųjų daugiadienių lenktynių „Vuelta a San Juan“ (UCI I kategorija) šeštame etape šeštadienį finišavo aštuntas ir išsaugojo septintą poziciją bendrojoje įskaitoje.
Ramūnas Navardauskas
Ramūnas Navardauskas / Ilmaro Znotinio (Ilmars Znotins) nuotr.

Eatpą laimėjo argentinietis Arielis Richeze („Quick-Step Floors“). Jis 168,1 km, kepinant apie 40 laipsnių karščiui, nuvažiavo per 3 val. 48 min. 47 sek. (vid. greitis – 44,085 km/h). Antras finišavo italas Oliviero Troia („UAE Abu Dhabi“), o trečias – kitas argentinietis Germanas Tivanis („Unieuro Trevigiani – Hemus 1896“).

4-106 vietas užėmę dviratininkai nuo nugalėtojo atsiliko 52 sek. 28-erių metų R. Navardauskas iš pagrindinės grupės finišavo penktas.

Lenktynių lyderiu išliko olandas Baukė Mollema („Trek-Segafredo“). Jis šeštadienį finišavo 21-as. R. Navardauskas nuo jo atsilieka 52 sek. Lietuvio komandos draugas italas Vincenzo Nibalis (+1.17) užima aštuntą poziciją.

Iš 173 startavusių dviratininkų klasifikuoti 133.

Komandų įskaitoje pirmauja „Bahrain Merida“.

R. Navardauskas antrame etape finišavo šeštas, o po pergalės trečiame etape tapo varžybų lyderiu. Ramūnas ketvirtame etape užėmė dešimtą vietą ir dar vienai dienai išsaugojo mėlynus lyderio marškinėlius. Lietuvos dviratininkas penktame etape finišavo 12-as.

Septynių etapų varžybos baigiasi sekmadienį.