2020 01 21

Dviratininkas R.Navardauskas Gabone finišavo penktas

Afrikoje, Gabone, vykstančių 15-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių „La Tropicale Amissa Bongo“ (UCI I kategorija) antrajame etape Ramūnas Navardauskas („Nippo Delko One Provence“) po finišo sprinto iškovojo penktą vietą. Tai – aukščiausias Ramūno pasiekimas tarptautinėse lenktynėse nuo 2018 metų rugsėjo. Lietuvos grupinių lenktynių čempionas bendrojoje įskaitoje iš 66-os vietos šoktelėjo į 15-ą.
 Ramūnas Navardauskas
Ramūnas Navardauskas / teambahrainmerida.com

Nugalėjo ir lenktynių lyderiu tapo 20-metis Eritrėjos rinktinės narys Natnaelas Tesfatsionas. Jis 107 km nuvažiavo per 2 val. 30 min. 42 sek. (vid. greitis – 42,601 km/h). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-18 vietas užėmusiems dviratininkams.

Pirmosiose sezono lenktynėse dalyvaujantis R.Navardauskas bendrojoje įskaitoje nuo lyderio atsilieka 11 sek.

Septynių etapų lenktynės, kurias pradėjo 90 dviratininkų iš 17 šalių, baigsis sekmadienį.