2013 06 15

Dviratininkų lenktynėse Liuksemburge Ignatas Konovalovas buvo 47-as

Liuksemburge tęsiasi penkių dienų 73-osios „Škoda-Tour de Luxembourg“ dviratininkų lenktynės, kuriose dalyvauja ir keturi Lietuvos atletai.
Ignatas Konovalovas
Ignatas Konovalovas / movistarteam.com nuotr.

Penktadienį antrajame 173,1 km etape iš lietuvių geriausiai sekėsi „Team MTN Qhubeka“ ekipos nariui Ignatui Konovalovui, kuris finišo liniją kirto 47-as ir tik 35 sekundes atsiliko nuo etapą laimėjusio italo Giacomo Nizzolo.

Beveik pusantros minutės etapo nugalėtojui pralaimėjęs Gediminas Bagdonas („Ag2R Mondiale“) užėmė 61-ąją vietą, o su autsaiderių grupe etapą baigę ir nuo nugalėtojo beveik 13 minučių atsilikę 113 ir 114-ojoje pozicijose finišavo atitinkamai Gediminas Kaupas („Team Differdange-Losch“) bei Evaldas Šiškevičius („Sojasun“):

1. Giacomo Nizzolo (Italija)      4 val. 10 min. 24 sek.
2. Marko Kump (Slovėnija)
3. Paul Martens (Vokietija)
4. Marco Marcato (Italija)
5. Manuel Beletti (Italija)        visų laikas vienodas
...
47.Ignatas Konovalovas                  atsiliko 35 sek.
127.Willem Wauters (Belgija)                  12:45

Bendroje įskaitoje po prologo ir antrojo etapo aukščiausiai iš lietuvių pakilęs Ignatas Konovalovas užima 53-ąją vietą ir 1 minutę 11 sekundžių pralaimi naujuoju lenktynių lyderiu tapusiam prancūzui Jonathanui Hivertui, kuris penktadienį finišavo septintas:

1. Jonathan Hivert (Prancūzija)   8 val. 54 min. 57 sek.
2. Matthias Brandle (Austrija)          atsilieka 2 sek.