2015 02 22

Dviratininkų lenktynių Portugalijoje 4-ajame etape Ramūnas Navardauskas liko tarp autsaiderių

41-ą kartą Portugalijoje vykstančių penkių dienų „Volta ao Algarve“ daugiadienių dviratininkų lenktynių ketvirtajame etape 157-as finišavo ir bendrojoje įskaitoje į 70-ą vietą nukrito „Cannondale-Garmin Pro Cycling Team“ komandos narys Ramūnas Navardauskas.
Ramūnas Navardauskas
Ramūnas Navardauskas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Lietuvos dviratininkas šeštadienį 212 km distancijos finiše 16 minučių bei 36 sekundes pralaimėjo ketvirtojo etapo nugalėtojui australui Richie'iui Porte'ui, aplenkusiam lenką Michalą Kwiatkowskį bei ispaną Ioną Izagirre'ą:

1. Richie Porte (Australija) 5 val. 55 min. 34 sek.
2. Michalas Kwiatkowskis (Lenkija) atsiliko 3 sek.
3. Ionas Izagirre (Ispanija) 6
4. Geraintas Thomasas (D. Britanija) 9
5. Michaelas Woodsas (Kanada) 13
...
157. Ramūnas Navardauskas 16:36
167. Carlosas Ribeiro (Portugalija) 24:38

Bendrojoje lenktynių įskaitoje po keturių etapų R.Navardauskas lyderiui britui Geraintui Thomasui pralaimi jau 19 minučių ir 40 sekundžių:

1. Geraintas Thomasas (D.Britanija) 15 val. 30 min. 33 sek.
2. Michalas Kwiatkowskis (Lenkija) atsilieka 27 sek.
3. Tiago Machado (Portugalija) 1:11
4. Richie Porte (Australija) 1:14
5. Luisas Leonas Sanchezas (Ispanija) 1:18