2009 05 11

Edvinui Krungolcui – planetos šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų trečiojo etapo bronza

Sekmadienį Vengrijos sostinėje pasibaigusio šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės trečiojo vyrų etapo varžybų bronzos medalį iškovojo Pekino olimpinių žaidynių vicečempionas Edvinas Krungolcas, finale surinkęs 5888 taškus bei užėmęs trečią vietą.
Edvinas krungolcas
Edvinas Krungolcas / Jono Yuno/„15min.lt“ nuotr.

Lietuvos sportininkas per fechtavimosi rungtį surinko 856 taškus, plaukimo – 1336, jojimo – 1140, bėgimo ir šaudymo – 2556.

Šeštą vietą tarp 36 finalo dalyvių užėmė Pekino olimpiados bronzos medalininkas Andrejus Zadneprovskis – 5812 tšk. (760; 1376; 1144 ir 2532).

Kiti du į finalą patekę Lietuvos sportininkai pasirodė kukliau. Tadas Žemaitis su 5692 taškais buvo septynioliktas, o Justinas Kinderis (5640 tšk.) liko 24-as.

Trečiojo pasaulio šiuolaikinės penkiakovės etapo varžybų Budapešte nugalėtoju tapo latvis Denisas Čerkovskis (6000 tšk.), aplenkęs Vengrijos sportininką Adamą Marošį (5944 taškai).