2010 11 29

Elektrėnų ledo ritulininkų pergalė Latvijos čempionate

Atvirojo Latvijos ledo ritulio čempionato varžybose Elektrėnų „Energijos-Orakulo“ komanda svečiuose rezultatu 5:2 (1:2, 2:0, 2:0) įveikė „Ogre“ ledo ritulininkus.
Elektrėniškiai pirmieji praleido 2 įvarčius, bet vėliau atsakė 5-iais iš eilės. / Alfredo Pliadžio nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

„Energijai-Orakului“ įvarčius pelnė: Aivaras Bendžius (19:40 po Andrejaus Židkovo ir Šarūno Kuliešiaus perdavimo), A. Židkovas (26:23 po Š. Kuliešiaus ir Petro Nausėdos perdavimo), Laisvydas Rimkus (36:36), Justinas Vėželis (43:18 po A. Židkovo ir A. Bendžiaus perdavimo), Antonas Korneičiukas (43:56 po L. Rimkaus perdavimo).

Lietuvių komandai pirmajame kėlinyje teko vytis savo varžovus, kurie per pirmąsias 13 minučių sugebėjo du kartus nuginkluoti „Energijos-Orakulo“ vartininką Nerijų Dauksevičių. „Ogre“ ledo ritulininkai ritulį į vartus pasiuntė 5 ir 12 minutėmis.

Varžybos prasidėjo kiek nervingai. Po nepilnai trijų sužaistų minučių 2 baudos minutėmis buvo nubaustas pirmojo penketo vienas labiausiai patyrusių puolėjų – Š. Kuliešius. Tačiau latviai savo kiekybinės daugumos varžybų pradžioje nesugebėjo išnaudoti. Įvartį latviai pelnė jau žaisdami lygiomis jėgomis.

„Energijos-Orakulo“ puolėjai varžybų metu buvo nubausti penkis kartus. Ataušti teisėjų sprendimu reikėjo Povilui Vereniui, Šarūnui Suchomlinui ir A. Bendžiui, kuris nubaustas buvo du kartus.

Iš viso „Energijos-Orakulo“ žaidėjai ant nubaustųjų suolelio praleido 26 minutes, varžovai – vienu kartu mažiau (24 min.)

Vyriausiasis „Energijos-Orakulo“ treneris Rimantas Sidaravičius už nereikalingai renkamas baudos minutes pyko ant savo puolėjo ir prašė kiek daugiau atsakomybės.

Po šios pergalės Elektrėnų komanda įsitvirtino 6-oje turnyrinės lentelės vietoje. Artimiausius savo varžovus iš Rygos „Energija-Orakulas“ lenkia 6-iais taškais.

Kitas Latvijos čempionato varžybas „Energija-Orakulas“ žais Vilniaus pramogų arenos didžiojoje salėje gruodžio 1 d. Varžovai – „SMScredit.lv“.