-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2011 06 07

Europos BMX dviračių čempionato bendrojoje įskaitoje Vilma Rimšaitė pakilo į penktą vietą

Sėkmingai Europos mažųjų dviračių kroso (BMX) pirmenybių dviejuose etapuose Šveicarijoje pasirodė bei į penktąją vietą iš šeštosios bendrojoje sezono įskaitoje su 129 įskaitiniais taškais moterų elito grupėje tarp 45 dalyvių pakilo Vilma Rimšaitė.
Vilma Rimšaitė (violetine apranga)
Vilma Rimšaitė (violetine apranga) / Asmeninio arch. nuotr.

Septintajame etape 28-erių metų šiaulietė pusfinalyje užėmė šeštąją vietą bei pelnė 14 įskaitinių taškų.

Šiek tiek sėkmingiau V.Rimšaitei susiklostė aštuntojo etapo lenktynės, kuriose ji pusfinalyje finišavo penkta bei savo kraitį papildė 15 taškų.

Čempionato lyderės pozicijoje – Prancūzijos sportininkė Manon Valentino (169 tšk.), lenkianti tautietes Magalie Pottier (159 tšk.) ir Evą Ailloud (150 tšk.) bei čekę Janą Horakovą (146 taškai).

Kiti du Senojo žemyno mažųjų dviračių kroso čempionato etapai birželio viduryje vyks Anglijoje.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?