2013 09 09

Europos jaunimo sunkiosios atletikos čempionate Gedas Guiskis buvo ketvirtas

Klaipėdoje sekmadienį baigėsi Senojo žemyno jaunių (iki 15 metų) ir jaunimo (iki 17 metų) sunkiosios atletikos pirmenybės, kuriose buvo išdalinta 30 apdovanojimų komplektų.
Gedas Guiskis
Gedas Guiskis / lsaf.lt nuotr.

Paskutinę čempionato dieną ketvirtą vietą jaunimo grupės svorio kategorijos iki 94 kg varžybose užėmė Gedas Guiskis.

Rovimo rungtyje lietuvis iškėlė 127 kg sveriančią štangą (5 vieta), o stūmime – 155 kg – jo rezultatas buvo ketvirtas. Sumoje G.Guiskis surinko 282 kg ir tarp dvylikos dalyvių liko ketvirtas.

Europos čempionu tapo rusas Nikita Solovjovas (340 kg – 157+183), aplenkęs azerbaidžanietį Dadašą Dadašbaili (334 kg – 151+183) ir rumuną Valentiną Dobreą (315 kg – 140+175).