2013 07 16

Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionate lietuviai buvo toli nuo medalių: Justinas Kinderis liko vienuoliktas, Paulius Aleksandravičius – 33-ias

Lenkijoje vykstančiose Europos šiuolaikinės penkiakovės pirmenybėse vienuoliktąją vietą vyrų varžybų finale su 5724 taškais užėmė pasaulio taurės finalinių varžybų antrosios vietos laimėtojas Justinas Kinderis.
Justinui Kinderiui koją pakišo feshtavimosi rungtis
Justinas Kinderis / Fotodiena/Alfredo Pliadžio nuotr.

Po nesėkmingiausios fechtavimosi rungties (760 tšk.) 26-erių metų J. Kinderis buvo 26-as, plaukime (1312 tšk.) finišavo dešimtas, jojime – su 1076 taškais 21-as), o kroso bei šaudymo rungtį įveikė trečias (2576 tšk.).

24-erių metų Paulius Aleksandravičius (5256 tšk.) tarp 36 finalo dalyvių tenkinosi 33-iąja pozicija. Jis fechtavimosi varžybose buvo paskutinis (664 tšk.), plaukime – 34-as (1204 tšk.), jojime – 28-as (1000 tšk.), o krose bei šaudyme – 27-as (2388 tšk.).

Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionu tapo vengras Adamas Marošis (5916 tšk.), aplenkęs tautietį Robertą Kaszą (5888 tšk.) bei rusą Aleksandrą Lesuną (5844 taškai).