2011 10 10

Europos stalo teniso čempionate Lietuvos moterų rinktinė baigė kovą dėl medalių

Lenkijoje vykstančio 2011 metų Europos stalo teniso čempionato komandinėse varžybose Lietuvos moterų rinktinė kovos dėl 9–16 vietų.
R.Paškauskienė ir Lietuvos stalo teniso rinktinė pradėjo kovas planetos pirmenybėse.
Lietuvos rinktinė su baltarusėmis žaidė be lyderės Rūtos Paškauskienės. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Tai paaiškėjo po sekmadienį pasibaigusio pajėgiausiųjų diviziono (Championship Division) D grupės turnyro, kurio paskutinį mačą lietuvės 0:3 pralaimėjo Baltarusijos komandai ir liko ketvirtoje vietoje.

Atkakliausiai savo varžovei priešinosi Eglė Stuckytė, 2:3 (11:7, 11:6, 7:11, 6:11, 8:11) nusileidusi Alenai Dubkovai. Pirmąjį mačą žaidusi Kristina Vaškevičiūtė 0:3 (8:11, 2:11, 6:11) pralaimėjo Aleksandrai Privalovai, o Ieva Jucevičiūtė 0:3 (3:11, 8:11, 6:11) turėjo pripažinti Inos Karagodinos pranašumą.

Ketvirtfinalyje dėl 9–16 vietų Lietuvos stalo tenisininkės susitiks su Serbijos ekipa.

Silpniausiame „Standard“ divizione (dėl 33–41 vietų) rungtyniaujantys Lietuvos vyrai sekmadienį 3:0 nugalėjo Šveicarijos ekipą ir, iškovoję antrąją pergalę iš trijų galimų, penkių ekipų J grupėje užima antrą vietą.

Mače su šveicarais Kosovo stalo tenisininkais Tomas Mikutis 3:1 (9:11, 11:5, 11:8, 11:9) įveikė Lionelį Weberį, Alfredas Udra 3:1 (6:11, 11:7, 14:12, 11:6) palaužė Denisą Josetą, o Matas Skučas 3:0 (11:5, 11:5, 13:11) įveikė Elią Schmidą.

Pirmadienį grupės varžybas Lietuvos stalo tenisininkai baigs maču su Airijos komanda.