2015 04 12

Evaldas Šiškevičius laimėjo Prancūzijoje vykusias trijų dienų dviratininkų lenktynes

Sekmadienį Prancūzijoje pasibaigusias trijų dienų „Circuit des Ardennes“ dviratininkų lenktynes laimėjo „Team Marseille 13 KTM“ ekipai atstovaujantis Evaldas Šiškevičius, o jo komandos draugas Ignatas Konovalovas užėmė trečią vietą.
Evaldas Šiškevičius
Evaldas Šiškevičius / Vytauto Mikaičio nuotr.

Keturiuose etapuose Evaldas Šiškevičius sugaišo 11 valandų 44 minutes 16 sekundžių ir 6 sekundėmis aplenkė antroje vietoje likusį prancūzą Julieną Loubet'ą bei 7 sekundėmis – Ignatą Konovalovą.

Trečias šiose lenktynėse dalyvavęs Lietuvos dviratininkas – „An Post-Chain Reaction“ komandos narys Paulius Šiškevičius – tėvynainiui pralaimėjo 22 minutes 19 sekundžių ir liko 85-tas:

1. Evaldas Šiškevičius 11 val. 44 min. 16 sek. 2. Julien Loubet (Prancūzija) atsiliko 6 sek. 3. Ignatas Konovalovas 7 4. Alexandre Blain (Prancūzija) 8 5. Baptiste Planckaret (Belgija) 19 ... 85.Paulius Šiškevičius 22:19 ... 94.Adrian Banaszek (Lenkija) 52:38

Sekmadienį paskutinį – ketvirtą – 113,2 km etapą laimėjo belgas Antoine'as Demoitje.

Visi trys lietuviai finišavo kartu su pagrindine grupe – Ignatas Konovalovas užėmė 19-ą vietą, Paulius Šiškevičius buvo 31-as, o Evaldas Šiškevičius finišo liniją kirto 41-as:

1. Antoine Demoitje (Belgija) 2 val. 44 min. 08 sek. 2. Baptiste Planckaret (Belgija) 3. David Menut (Prancūzija) 4. Floris Gerts (Olandija) 5. Steven Lammertink (Olandija) ... 19. Ignatas Konovalovas ... 31. Paulius Šiškevičius ... 41. Evaldas Šiškevičius visų laikas vienodas ... 94. Adrian Banaszek (Lenkija) atsiliko 19 min. 08 sek.

Sekmadienį po pietų dviratininkai įveiks paskutinį – ketvirtą – etapą.