2014 05 24

Evaldo Šiškevičiaus komanda pirmąjį dviratininkų lenktynių etapą Prancūzijoje baigė ketvirta

Penktadienį Prancūzijoje komandinėmis atskiro starto lenktynėmis laikui prasidėjo trijų dienų „Paris-Arras Tour“ dviratininkų lenktynės.
Evaldas Šiškevičius
Evaldas Šiškevičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Evaldo Šiškevičiaus „Team Le Pomme Marseille 13“ ekipa 28,1 km nuotolį įveikė per 35 minutes 27 sekundes ir užėmė ketvirtąją vietą tarp dvidešimties komandų. Pirmąjį etapą laimėjusiems „Roubaix Lille Metropole“ klubo dviratininkams lietuvis su komandos draugais pralaimėjo 17 sekundžių:

1. „Roubaix Lille Metropole“ (Prancūzija) 35 min. 10 sek.
2. „Vendee U“ (Prancūzija) atsiliko 9 sek.
3. „Lotto-Belisol U23“ (Belgija) 16
4. „Team Le Pomme Marseille 13“ (Prancūzija) 17 ...
20.„Cult Energy Vital Water“ (Danija) 2:58

Bendroje lenktynių įskaitoje po pirmojo etapo Evaldas Šiškevičius užima 102-ąją vietą ir nuo lenktynių lyderiu tapusio prancūzo Rudy Barbiero atsilieka 2 minutėmis ir 22 sekundėmis:

1. Rudy Barbier (Prancūzija) 35:10